Négy sör és négy feles elfogyasztása után okozott balesetet a gödöllői férfi

A renitens személyt korábban már eltiltották a járművezetéstől, ráadásul pénzbírság meg nem fizetése miatt körözték is

Négy sör és négy feles elfogyasztása után okozott balesetet a gödöllői férfi

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Gödöllői Hírek

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!