Hétfőtől kezdik elszállítani a kidobott karácsonyfákat
Komló – Január 9. és 31. között gyűjti be a feleslegessé vált fenyőfákat a Dél-Kom. Jövő hét hétfőtől kezdik begyűjteni a kidobott karácsonyfákat. A fákat az egyes utcákhoz tartozó kommunális hulladék szállítási napokon, kapacitástól függően szállítják el, egészen január 31-ig. A cég azt kéri, hogy a fákat csupaszon, azaz a díszektől, karácsonyfatalptól, egyéb hulladékoktól – Hétfőtől kezdik elszállítani a kidobott karácsonyfákat
- Hirdetés -
