Sulyok Tamás a lengyel államfővel közösen emlékezett az 1956-os poznani munkásfelkelésre
Karol Nawrocki lengyel államfő meghívására közösen emlékezünk ma az 1956-os poznani munkásfelkelésre- közölte Magyarország köztársasági elnöke vasárnap a Facebook-oldalán.
- Hirdetés -
