A lengyel államfő meghívására emlékezett Sulyok Tamás az 1956-os poznani felkelés évfordulóján
Karol Nawrocki lengyel államfő meghívására közösen emlékezünk ma az 1956-os poznani munkásfelkelésre- közölte Magyarország köztársasági elnöke vasárnap a Facebook-oldalán.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hírklikk