A lengyel államfő meghívására emlékezett Sulyok Tamás az 1956-os poznani felkelés évfordulóján

Karol Nawrocki lengyel államfő meghívására közösen emlékezünk ma az 1956-os poznani munkásfelkelésre- közölte Magyarország köztársasági elnöke vasárnap a Facebook-oldalán.

A lengyel államfő meghívására emlékezett Sulyok Tamás az 1956-os poznani felkelés évfordulóján

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hírklikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!