Tilos így használni a klímát 35 fok felett: óriási hibát követsz el, ha mégis így teszel

A nyári hőhullámok egyre gyakoribbak, és sokan a klímaberendezésben látják az egyetlen megoldást a lakás elviselhetetlen felmelegedése ellen. Mégis van egy visszatérő probléma, amelyről kevesen beszélnek, pedig komolyan befolyásolhatja a közérzetet, az energiafogyasztást és akár a berendezés élettartamát is.

Tilos így használni a klímát 35 fok felett: óriási hibát követsz el, ha mégis így teszel

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → TWN

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!