Sulyok Tamás a lengyel államfővel közösen emlékezett az 1956-os poznani munkásfelkelésre
Karol Nawrocki lengyel államfő meghívására közösen emlékezünk ma az 1956-os poznani munkásfelkelésre- közölte Magyarország köztársasági elnöke vasárnap a Facebook-oldalán.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Demokrata