Sulyok Tamás a lengyel államfővel közösen emlékezett az 1956-os poznani munkásfelkelésre

Karol Nawrocki lengyel államfő meghívására közösen emlékezünk ma az 1956-os poznani munkásfelkelésre- közölte Magyarország köztársasági elnöke vasárnap a Facebook-oldalán.

Sulyok Tamás a lengyel államfővel közösen emlékezett az 1956-os poznani munkásfelkelésre

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Demokrata

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!