Már a sínek sem bírják a pokoli forróságot: Pesterzsébeten kiugrott a helyéről a vágány a 2B és az 52-es villamos vonalán. Szerencsére komolyabb baj nem történt, a hibát pedig mintegy másfél óra alatt sikerült orvosolni, így újraindulhatott a forgalom.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Kvíz