Akkora kánikula volt ma Budapesten, hogy a villamossín kiugrott a helyéről – fotó

Már a sínek sem bírják a pokoli forróságot: Pesterzsébeten kiugrott a helyéről a vágány a 2B és az 52-es villamos vonalán. Szerencsére komolyabb baj nem történt, a hibát pedig mintegy másfél óra alatt sikerült orvosolni, így újraindulhatott a forgalom.

Akkora kánikula volt ma Budapesten, hogy a villamossín kiugrott a helyéről – fotó

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Kvíz

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!