Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Mindkét Mercedesben elromlott az itatórendszer az Osztrák Nagydíjon

Az Európát érintő extrém nyári meleg miatt hőségriadó mellett zajlott le a spielbergi 71 körös futam, amelyen a levegő hőmérséklete elérte a 35C-ot, az aszfalt pedig 50 C fölé forrósodott. A pilótáknak a riasztásnak megfelelően lehetőségük volt hűtőmellényben versenyezni, a Mercedes két pilótájának azonban ez kevés volt ahhoz, hogy komfortosan teljesítsék a futamot. Mint ugyanis Mindkét Mercedesben elromlott az itatórendszer az Osztrák Nagydíjon

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu