Mindkét Mercedesben elromlott az itatórendszer az Osztrák Nagydíjon

Az Európát érintő extrém nyári meleg miatt hőségriadó mellett zajlott le a spielbergi 71 körös futam, amelyen a levegő hőmérséklete elérte a 35C-ot, az aszfalt pedig 50 C fölé forrósodott. A pilótáknak a riasztásnak megfelelően lehetőségük volt hűtőmellényben versenyezni, a Mercedes két pilótájának azonban ez kevés volt ahhoz, hogy komfortosan teljesítsék a futamot. Mint ugyanis Mindkét Mercedesben elromlott az itatórendszer az Osztrák Nagydíjon

Mindkét Mercedesben elromlott az itatórendszer az Osztrák Nagydíjon

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → F1világ

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!