Russell nem hibázott: a Mercedes britje nyerte az Osztrák Nagydíjat
George Russell, a Mercedes brit versenyzője nyerte a Forma-1-es Osztrák Nagydíjat vasárnap Spielbergben. A pole pozícióból rajtolt, 28 éves pilótának ez az idei második és pályafutása hetedik futamgyőzelme. Russell mögött Max Verstappen, a Red Bull négyszeres világbajnok holland versenyzője ért célba másodikként, az összetettben élen álló olasz Kimi Antonelli harmadik lett a másik Mercedesszel. A rajtot követően Russell megtartotta az első helyet, mögötte a két ferraris küzdött egymással, s ebből Lewis Hamilton jött ki győztesen, így megkaparintotta a második pozíciót, míg harmadiknak Charles Leclerc sorolt be. A negyedik kockából startolt Antonelli az első két körben háromszor is elhagyta a pályát, […] A Russell nem hibázott: a Mercedes britje nyerte az Osztrák Nagydíjat nevű cikk a Körös Hírcentrumon jelent meg.
- Hirdetés -
