A Destiny 2 bizonyítja, hogy nem mindig a kiadó a hülye
Ki vagyok én, hogy megmondjam mi a jó ötlet és mi nem? Az viszont biztos, hogy az az új Destiny, amit a fejlesztők felvázoltak a kiadónak egy nagyon rossz ötlet volt, legalábbis a jelenlegi piacon.
- Hirdetés -
