Véget ért a haladópárti nagygyűlés, szemét borítja a helyszínt
A résztvevők Aleksandar Vučić szerb elnök beszédét követően elkezdtek távozni a Szerb Haladó Párt belgrádi nagygyűléséről, a rendezvény helyszínén pedig jelentős mennyiségű szemetet hagytak maguk után. A Szerb Haladó Párt a „Szerbia, egy család” jelmondattal szervezte meg a nagygyűlést. Vučić: Köztársasági elnökként ezek az utolsó napjaim és heteim A rendezvény miatt már péntek reggeltől lezárták […]
- Hirdetés -
