Póló- és vászontáska-festési akciót tartanak Szabadkán az egyetemista mozgalom aktivistái a Raichle Ferenc parkban. Az akció keretében A diákok győznek feliratú pólókat és vászontáskákat készítenek a helyszínen. A megmozdulás élénk érdeklődés mellett és jó hangulatban zajlik. A helyszínen Tóth Zsuzsanna készített kép- és videóriportot:
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szabad Magyar Szó