Véget ért a haladópárti nagygyűlés, szemét borítja a helyszínt

A résztvevők Aleksandar Vučić szerb elnök beszédét követően elkezdtek távozni a Szerb Haladó Párt belgrádi nagygyűléséről, a rendezvény helyszínén pedig jelentős mennyiségű szemetet hagytak maguk után. A Szerb Haladó Párt a „Szerbia, egy család” jelmondattal szervezte meg a nagygyűlést. Vučić: Köztársasági elnökként ezek az utolsó napjaim és heteim A rendezvény miatt már péntek reggeltől lezárták […]

Véget ért a haladópárti nagygyűlés, szemét borítja a helyszínt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szabad Magyar Szó

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!