A szerb Belügyminisztérium közlése szerint szombaton mintegy 207 ezer ember vesz részt Belgrádban, a szerb parlament épülete előtti téren a Mozgalom a Népért és az Államért szervezésében megtartott nyilvános rendezvényen. A tárca tájékoztatása szerint a rendezvényen mintegy 2600 motoros is jelen van. „A Belügyminisztérium külön kiemeli, hogy a nyilvános rendezvényt a szervezők szabályszerűen bejelentették az […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szabad Magyar Szó