Elindult a Pride, a menetet már nem a kormányváltó düh mozgatja
Persze, hogy kevesebben vannak a tavalyinál, nem kell már tiltakozni semmi ellen, és baromi meleg van.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Persze, hogy kevesebben vannak a tavalyinál, nem kell már tiltakozni semmi ellen, és baromi meleg van.
- Hirdetés -