Felkészültek az extrém hőségre a vásárhelyi hajléktalanszállón
Extrém forróságot hoznak június utolsó napjai, mától már harmadfokú vagyis a legmagasabb hőségriasztás van érvényben. A hódmezővásárhelyi hajléktalanszállón frissítővel várják a betérőket és kinyitották az éjjeli menedékhelyet is. Makra László éghajlatkutató szerint hasonló forróságra számíthatunk júliusban és augusztusban is, a következő napokban pedig az évszázados országos melegrekord is megdőlhet.
- Hirdetés -
