Felkészültek az extrém hőségre a vásárhelyi hajléktalanszállón

Extrém forróságot hoznak június utolsó napjai, mától már harmadfokú vagyis a legmagasabb hőségriasztás van érvényben. A hódmezővásárhelyi hajléktalanszállón frissítővel várják a betérőket és kinyitották az éjjeli menedékhelyet is. Makra László éghajlatkutató szerint hasonló forróságra számíthatunk júliusban és augusztusban is, a következő napokban pedig az évszázados országos melegrekord is megdőlhet.

Felkészültek az extrém hőségre a vásárhelyi hajléktalanszállón

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hódpress

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!