Amikor aszály van, nem a medencéket kellene töltögetni
Az EP agrárbizottságának alelnöke szerint most dől el, kié legyen az elsőbbség aszálykor: a gazdáké vagy a medencéké? Mutatjuk, mi változhat.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Az EP agrárbizottságának alelnöke szerint most dől el, kié legyen az elsőbbség aszálykor: a gazdáké vagy a medencéké? Mutatjuk, mi változhat.
- Hirdetés -