Amikor aszály van, nem a medencéket kellene töltögetni

Az EP agrárbizottságának alelnöke szerint most dől el, kié legyen az elsőbbség aszálykor: a gazdáké vagy a medencéké? Mutatjuk, mi változhat.

Amikor aszály van, nem a medencéket kellene töltögetni

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Agroinform

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!