Bige: Annyi bűncselekményt követtek el az elmúlt 15 évben, amiért felelősségre kell őket vonni
Azt nem tudta megmondani Bige László vállalkozó, hogy feljelenti-e Orbán Viktort a nyílt levelében említett károkozásokért, de szerinte "a mostani hatalom és ennek illetékesei ez alapján fognak megmérettetni", tehát annyi bűncselekményt követtek el az elmúlt 15 évben, amiért felelősségre kell őket vonni, mondta a Megbeszéljük adásában.
- Hirdetés -
