Bige: Annyi bűncselekményt követtek el az elmúlt 15 évben, amiért felelősségre kell őket vonni

Azt nem tudta megmondani Bige László vállalkozó, hogy feljelenti-e Orbán Viktort a nyílt levelében említett károkozásokért, de szerinte "a mostani hatalom és ennek illetékesei ez alapján fognak megmérettetni", tehát annyi bűncselekményt követtek el az elmúlt 15 évben, amiért felelősségre kell őket vonni, mondta a Megbeszéljük adásában.

Bige: Annyi bűncselekményt követtek el az elmúlt 15 évben, amiért felelősségre kell őket vonni

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Klubrádió

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!