A zöldfülű James Bond ellopta a májust az Egyesült Államokban is
A múlt hónap legkelendőbb videójátékának a 007 First Light bizonyult az USA játékpiacán, az eladásokat a PS5-ös verzió vitte, a második helyet a Forza Horizon 6 csípte meg, ám a Resident Evil: Requiem egész éves teljesítménye nem került veszélybe.
- Hirdetés -
