Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Eltévedt külföldi turistát mentettek ki a Visegrádi-hegységben

A napokban egy külföldi turistát kellett kimenteni a Visegrádi-hegységből, miután egyedül indult túrázni, eltévedt az erdőben, és teljesen kimerült. A sikeres mentőakció a Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság és a Pest Vármegyei Kutató-Mentő Szolgálat összehangolt munkájának köszönhetően zárult. A kutató-mentők beszámolója szerint a nő a visegrádi Salamon-toronytól indult egy körtúrára, azonban nem készült fel megfelelően az útra. [...] A Eltévedt külföldi turistát mentettek ki a Visegrádi-hegységben bejegyzés először Dorogi-medence Regionális Hírportál-én jelent meg.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu