Eltévedt külföldi turistát kellett menteni a visegrádi erdőből

A magányos kiránduló elszámolta magát, a kutató-mentőknek konferenciahívással sikerült a nyomára akadni.

Eltévedt külföldi turistát kellett menteni a visegrádi erdőből

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!