Befejeződött a Paks II. Atomerőmű szimulátor instruktorainak oroszországi képzése
Négyezer órás oroszországi képzésük zárásaként sikeres vizsgát tettek azok a magyar instruktorok, akik a Paks II. Atomerőmű üzemeltető személyzetének felkészítését végzik majd. Eközben Pakson már épül az az Oktató- és Szimulátorközpont, amely az új atomerőmű személyzetének elméleti és gyakorlati oktatása helyszínéül szolgál majd... Befejeződött a Paks II. Atomerőmű szimulátor instruktorainak oroszországi képzése
- Hirdetés -
