Tűzifát hasogatnál, de 40 fok van? Ebben a böngészős játékban megteheted!
Egy lelkes Reddit-felhasználó elkészítette a Firewood Splitting Simulator nevezetű, böngészőből is futtatható szimulátort.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Egy lelkes Reddit-felhasználó elkészítette a Firewood Splitting Simulator nevezetű, böngészőből is futtatható szimulátort.
- Hirdetés -