Tűzifát hasogatnál, de 40 fok van? Ebben a böngészős játékban megteheted!

Egy lelkes Reddit-felhasználó elkészítette a Firewood Splitting Simulator nevezetű, böngészőből is futtatható szimulátort.

Tűzifát hasogatnál, de 40 fok van? Ebben a böngészős játékban megteheted!

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → PC Guru

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!