Eldőlt a hajdúböszörményi húsüzem sorsa
A képviselő-testületi ülésen düntés született a hajdúböszörményi Hajdúkerületi-Hús Nonprofit Kft. jövőjéről – számolt be dr. Nagy Gergely Sándor, a Hajdúböszörményi Vagyonkezelő Zrt. elnöke. Közölte, üzemeltetők bevonásával alapozzák meg azt a stabil jövőt, ami fenntarthatóvá teszi a vállalat működését. Hogyan jutott ide a cég? A vagyonkezelő elnöke ismertette, az üzem 9 év alatt 823 millió forint […]
- Hirdetés -
