Közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény történt Hajdúböszörménynél

A hajdúböszörményi rendőrök a lakosság segítségét kérik. A Hajdúböszörményi Rendőrkapitányság Rendészeti Osztálya közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény miatt folytat eljárást. A nyomozás adatai szerint a 35-ös számú főúton, a Hajdúböszörmény és Görbeháza közötti útszakaszon elloptak egy 46. kilométerszelvény jelzőtáblát 2026. június 11-én. A rendőrség kéri, hogy aki látta az esetet, vagy tudomása van az eltulajdonított tárgy […]

Közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény történt Hajdúböszörménynél

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!