Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Négy aranyéremmel búcsúztatta a szezont az Esztergomi Kempo Karate SE

Remek eredményekkel zárta a 2025/2026-os versenyszezont az Esztergomi Kempo Karate Sportegyesület. Az esztergomi versenyzők a Csomád Kupa Nemzetközi Kempo Bajnokságon léptek tatamira, ahol négy arany- és három ezüstéremmel bizonyították felkészültségüket. A legeredményesebb versenyző Danca Lőrinc volt, aki submission és light-contact kategóriában is aranyérmet szerzett. Harmath Andor submission versenyszámban ezüst-, light-contactban pedig aranyérmes lett. Nagy Zsófi [...] A Négy aranyéremmel búcsúztatta a szezont az Esztergomi Kempo Karate SE bejegyzés először Dorogi-medence Regionális Hírportál-én jelent meg.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu