Kelmėbe, a litván testvérvárosba látogatott a vásárhelyi delegáció
Vásárhely litván testvérvárosában, Kelmėben járt nemrég Berényi Károly alpolgármester, Molnár Róbert stratégiai tanácsadó és Fodor Györgyi önkormányzati képviselő. Az öt napos út során számos helyre ellátogattak a kelmėi városvezetés kíséretében a település valamennyi testvérvárosával karöltve. A legfőbb program a fesztivál volt, amely forgatagán örömmel vettek részt Vásárhely képviselői.
- Hirdetés -
