Sarawak miniszterelnök-helyettese vezetésével érkezett 27 fős küldöttség a városba, hogy a térségfejlesztés és a nemzetközi együttműködések tapasztalatait tanulmányozza.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Ugytudjuk
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!