Feszültség a megyeszékhelyen: megszüntetik Mihálik Edvin tanácsnoki pozícióját – szerinte a BYD-ügy áll a háttérben – a város ezt tagadja
Mihálik Edvin szegedi önkormányzati képviselő jelezte közösségi oldalán, hogy a város holnapi közgyűlése előtt kevesebb mint fél nappal jelent meg a város honlapján a városvezetés előterjesztése arról, hogy megszüntetik a tanácsnoki pozíciót Ennek hátterében azt sejti, hogy kritizálta korábban a városvezetést a BYD-beruházás kapcsán bírálta a városvezetést és kezdeményezte a cég építményadó-kedvezményének megvonását. A város tagadja, hogy a BYD miatt szüntetnék meg a tanácsnoki tisztséget, költségcsökkentésről beszélnek.
- Hirdetés -
