Edin Dzeko 150. válogatott mérkőzésén lépett pályára
A Panama ellen 1–0-ra megnyert csoportmeccsen Luka Modric 200. alkalommal öltötte magára a horvát válogatott mezét. Huszonnégy órán belül újabb délszláv játékos ünnepelhetett jelentős mérföldkövet: a bosnyák válogatott vezére, Edin Dzeko a 150. meccsét játszotta nemzeti csapatában. Bosznia-Hercegovina 3–1-re megverte Katart.
- Hirdetés -
