“Orbán Putyint választotta Visegrád helyett!”
Magyar Péter szerint Orbán Viktor éveken át Oroszországhoz kötötte Magyarországot, miközben a visegrádi együttműködés meggyengült, és a kormányfő Putyinnal ápolt kapcsolatai miatt Magyarország elszigetelődött szövetségesei között. A miniszterelnök a parlamentben úgy fogalmazott: Orbán „Putyint választotta Visegrád helyett”, és ezzel olyan vörös vonalat lépett át, amely végül saját bukásához vezetett. „Orbán Putyint választotta Visegrád helyett” – “Orbán Putyint választotta Visegrád helyett!”
- Hirdetés -
