„Most kezd dőlni a dominó” – a volt fonyódi polgármester őrizetbe vétele csak a kezdet lehet
A hatóságok szerint a fonyódi városüzemeltetési céghez köthető szerződéseken keresztül százmilliós nagyságrendű közpénz vándorolhatott el gyanús körülmények között, ezért őrizetbe vették a fideszes Hidvégi Józsefet. „Most kezd dőlni a dominó” – a volt fonyódi polgármester őrizetbe vétele csak a kezdet lehet
- Hirdetés -
