Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Kórházi klímagondok: veszélyben a betegek kényelme és az ellátás

Már teljesen működik a központi klíma az Országos Onkológiai Intézet egyik épületében, de egy másikban még gond van a hűtéssel. Ez veszélyezteti a járóbeteg-ellátást és néhány sugárkezelést is. Győrben, a Petz Aladár Kórház egyik részén is elromlott a klíma, ott vizet osztanak a betegeknek. Az egészségügyi miniszter szerint már elkezdték kifizetni a kórházak hűtésének korszerűsítésére szánt pénzt, és ha kell, többet is adnak rá.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu