Eastbourne-i tenisztorna: Stollárék bejutottak az elődöntőbe
A magyar teniszező, és amerikai partnere, Asia Muhammad két szettben nyert az Ingrid Neel, Giuliana Olmos észt, mexikói páros ellen.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A magyar teniszező, és amerikai partnere, Asia Muhammad két szettben nyert az Ingrid Neel, Giuliana Olmos észt, mexikói páros ellen.
- Hirdetés -