Eastbourne-i tenisztorna: Stollárék bejutottak az elődöntőbe

A magyar teniszező, és amerikai partnere, Asia Muhammad két szettben nyert az Ingrid Neel, Giuliana Olmos észt, mexikói páros ellen.

Eastbourne-i tenisztorna: Stollárék bejutottak az elődöntőbe

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Nemzetisport

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!