Még az angolok is elismerik: a ghánaiaktól elvettek egy tizenegyest!
Még az angolok döntő többsége is elismeri: csapatuknak óriási szerencséje volt: a játékvezető elvett a hajrában a ghánaiaktól egy tizenegyest. A BBC honlapján a szavazók – akik között azért természetesen lehetnek ghánaiak is – közel nyolcvanszázalékos többséggel amellett vannak, hogy a játékvezetőnek büntetőt kellett volna ítélnie.
- Hirdetés -
