Beérett az Orbán-kormány egyik utolsó védelmi beszerzése, teljessé vált a Gripen-flotta – galéria
A Honvédelmi Minisztérium államtitkára szerint Magyarország a NATO keleti szárnyának védelme mellett tér meg Európába. A partnerek védelméhez kellenek a vadászbombázók is, amik húszéves évfordulóját bemutatóval ünnepelték.
- Hirdetés -
