„Nem kívántam lemondani a találkozót!” – Lázár János és Szijjártó Péter alig jár be a parlamentbe, de eddig megúszták a büntetést
Lázár János és Szijjártó Péter a választási vereség után mintha láthatatlanná váltak volna az Országház falai között az elmúlt hetekben. A Fidesz korábbi legbefolyásosabb minisztereinek tüntetőleges távolmaradása a törvényhozásból heves vitákat és éles politikai csatározásokat indított el az új kormányzat és az ellenzék között a padsorokban. Vajon a látványos passzivitás egy új, csendes ellenállási stratégia része, vagy egyszerűen nem tudnak mit kezdeni az ellenzéki szereppel a hatalom elvesztése után?
- Hirdetés -
