Valahol már elindult a GTA 6 előrendelése, de nektek még várnotok kell rá
Ha valaki Új-Zélandon él, az most nagyon örülhet, hiszen náluk már elkezdődött a GTA 6 előrendelése – és megerősítettek egy fontos feature-t is.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Ha valaki Új-Zélandon él, az most nagyon örülhet, hiszen náluk már elkezdődött a GTA 6 előrendelése – és megerősítettek egy fontos feature-t is.
- Hirdetés -