Valahol már elindult a GTA 6 előrendelése, de nektek még várnotok kell rá

Ha valaki Új-Zélandon él, az most nagyon örülhet, hiszen náluk már elkezdődött a GTA 6 előrendelése – és megerősítettek egy fontos feature-t is.

Valahol már elindult a GTA 6 előrendelése, de nektek még várnotok kell rá

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → PC Guru

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!