Újabb sokkoló részletek a budai kannibál ügyében – megszólalt a kórház
Újabb megrázó részletek derültek ki a budapesti kannibál ügyében, amelyben a 30 éves S. Zsolt érintett. A férfit, aki a Budai Irgalmasrendi Kórházban beteghordóként dolgozott, azzal gyanúsítják, hogy emberi testrészeket lopott a munkahelyeiről és temetőkből kivájt holttestek maradványait is hazavitte. A rendőrség akkor csapott le rá, amikor éppen barátnőjétől tartott hazafelé. A Budai Irgalmasrendi Kórház szerdán egy közleményben reagált az eddigi információkra. Máris mutatjuk a legfrissebb fejleményeket.
- Hirdetés -
