Helyreáll az Orbán által szétvert V4: közös nyilatkozatot adtak ki a miniszterelnökök
A visegrádi együttműködés (V4) országai visszatértek a gyökerekhez és megegyeztek abban, hogy a történelmi jelentőségű csoport keretében minden eddiginél szorosabban dolgoznak együtt – olvasható az országcsoport gödöllői csúcstalálkozóját követően szerdán hajnalban kiadott közös nyilatkozatban. A dokumentum szerint a részt vevő felek – Magyar Péter miniszterelnök, Donald Tusk lengyel, Andrej Babis cseh, illetve Robert Fico szlovák […]
- Hirdetés -
