Tömeges balesetekhez küldhetik majd a mentők ezt a speciális új járművet – fotó
A Magyar Vöröskereszt egy tömeges baleseti egységként szolgálatba álló gépjárművet adott át az Országos Mentőszolgálat számára. Kardos István, a Magyar Vöröskereszt főigazgatója kiemelte, hogy a két szervezet együttműködése hosszú múltra tekint vissza.
- Hirdetés -
