Babis megköszönt egy jegyzetfüzetet, és azt mondta, a V4-ek Európa jövője
Babis cseh miniszterelnök bízik az együttműködésben, majd megköszönt egy jegyzettömböt, amit kapott, és visszaemlékezett arra, hogy szép emlékei vannak korábbi V4-es tárgyalásokról. Babis megköszönt egy jegyzetfüzetet, és azt mondta, a V4-ek Európa jövője
- Hirdetés -
