Átvágtak egy optikai kábelt az M1-es autópálya építkezésén, több településen elszállt a net
Kedden reggel az M1-es autópálya felújítási munkálatai során átvágták a Telekom egyik internetkábelét, ami jelentős fennakadásokat okozott a térségben. Az eset következtében Tatabányától egészen Győrig megszűnt az internetkapcsolat, ami ellehetetlenítette a bankkártyás fizetéseket, valamint a Tatai Ipari és Logisztikai Park gyárainak működését is akadályozta. A Telekom azonnal megkezdte a hiba elhárítását, és kora délutánra ígérte a szolgáltatás teljes helyreállítását.
- Hirdetés -
